SOLIDNA FIRMA 2020

Kapituła Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma przyznała Firmie QUADRUM certyfikat Solidnej Firmy 2020, wyróżniając naszą wyjątkową rzetelność, wiarygodność oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług.

FIRMA ROKU 2020

W ramach programu Firma Roku Spółka QUADRUM uzyskała tytuł Firmy Roku 2020.

FIRMA ROKU 2019

QUADRUM w grudniu 2019 roku dołączyła do grona laureatów ogólnopolskiego Programu uzyskując tytuł Firmy Roku 2019.

GEPARD BIZNESU 2018

Nasza Firma została wyróżniona w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2018.

LICENCJA NA WYKONANIE ZABUDOWY WNĘTRZ W TECHNOLOGII RIGIPS

Dnia 23.04.2019r. nasza firma przedużyła licencję na wykonanie zabudowy wnętrz w technologii Rigips.
 

ZŁOTY CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2018

Firma QUADRUM w marcu 2019 r.  dołączyła do grona laureatów uzyskując od Kapituły Programu Złoty Certyfikat Solidnej Firmy 2018.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2018

Nasza firma już po raz ósmy została uhonorowana Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej 2018 przyznawanym firmą o wysokim poziomie rentowności, zdolności i płynności finansowej.

CERTYFIKAT FIRMA GODNA ZAUFANIA 2018

Certyfikat, jaki otrzymaliśmy, to wyróżnienie, które stawia naszą firmę w gronie partnerów biznesowych cechujących się nienaganną opinią wśród Klientów i Kontrahentów.
 

LICENCJA NA WYKONANIE ZABUDOWY WNĘTRZ W TECHNOLOGII RIGIPS

Dnia 02.01.2017r. nasza firma przedużyła licencję na wykonanie zabudowy wnętrz w technologii Rigips.
 

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2017

Nasza firma już po raz siódmy została uhonorowana Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej 2017 przyznawanym firmą o wysokim poziomie rentowności, zdolności i płynności finansowej.

ZŁOTY CERTYFIKAT AKADEMII TECHNICZNEJ PPG DECO

Firma QUADRUM 15.01.2018 r. zdobyła Złoty Certyfikat  Akademii Technicznej PPG Deco potwierdzający wysoki poziom umiejętności oraz wiedzy pracowników naszej firmy w zakresie systemów wykończenia wnętrz.

CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2016

Firma QUADRUM w lutym 2017 r.  dołączyła do grona laureatów uzyskując od Kapituły Programu Srebrny Certyfikat Solidnej Firmy 2016.

CERTYFIKAT FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017

Certyfikat, jaki otrzymaliśmy, to wyróżnienie, które stawia naszą firmę w gronie partnerów biznesowych cechujących się nienaganną opinią wśród Klientów i Kontrahentów.
 

Saint-Gobain TROPHY 2016

Po raz kolejny Quadrum zostało laureatem  Polskiej edycji międzynarodowego konkursu Saint-Gobain TROPHY w kategorii „Sektor komercyjny – inne” za realizację Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Airport – jako wykonawca suchej zabudowy.
 

EFEKTYWNA FIRMA 2016

Miło nam poinformować, że dnia 22.11. 2016 r. nasza firma dołączyła do grona laureatów IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016.
 

ZŁOTY CERTYFIKAT AKADEMII TECHNICZNEJ PPG DECO

Firma QUADRUM 16.11.2016 r. zdobyła Złoty Certyfikat  Akademii Technicznej PPG Deco potwierdzający wysoki poziom umiejętności oraz wiedzy pracowników naszej firmy w zakresie systemów wykończenia wnętrz.

DIAMENTY FORBES 2016

W dniu 20 kwietnia 2016 r Nasza firma odebrała Wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes.

CERTYFIKAT FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016

Certyfikat, jaki otrzymaliśmy - to wyróżnienie, które stawia naszą firmę w gronie partnerów biznesowych cechujących się nienaganną opinią wśród Klientów i Kontrahentów.

CETYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2015

Firma QUADRUM w lutym 2016 r. dołączyła do grona laureatów uzyskując od Kapituły Programu Certyfikat Solidnej Firmy 2015.

GEPARD BIZNESU 2014

Nasza Firma została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2014, w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 i II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014. 

SKRZYDŁA BIZNESU 2014

Nasza Firma została wyróżniona wśród małych firm województwa małopolskiego uzyskując nagrodę SKRZYDŁA BIZNESU 2014.

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W REALIZACJI INWESTYCJI KRAKÓW ARENA

Nasza firma otrzymała podziękowanie od Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jacka Majchrowskiego za zaangażowanie, profesjonalizm i wysiłek włożony w realizację Kraków ARENA.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2015

Nasza firma została uhonorowana Certyfikatem Wiarygodności  Biznesowej 2015 przyznawanym firmą o wysokim poziomie rentowności, zdolności i płynności finansowej.
 

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2014

Certyfikat, jaki otrzymała nasza Firma, to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom  cechującym się  wysoką rentownością,  płynnością finansową oraz zerowym lub znikomym poziomem zadłużenia płatności  przeterminowanych . Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznawany przez firmę Bisnode we współpracy z Bisnode Polska, honorowany jest na całym świecie

PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓŁPRACĘ PRZY REALIZACJI INWESTYCJI COSMOPOLITAN

Nasza firma z rąk Zarządu firmy ART DESIGN otrzymała podziękowania za współpracę przy realizacji  inwestycji apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2013

Nasza firma została uhonorowana Certyfikatem Wiarygodności  Biznesowej 2013 przyznawanym firmą o wysokim poziomie rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2011

Certyfikat, jaki otrzymała nasza Firma, to znak dla naszych Kontrahentów, że warto obdarzyć Nas zaufaniem i gwarancja, że stawiamy w biznesie na uczciwość. 

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2012

Firma Quadrum S.A . kolejny raz zdobyła Certyfikatem Wiarygodności  Biznesowej przyznawany za najwyższą ocenę stabilności Firmy w roku 2012.

DYPLOM UZNANIA KONSTRUKTOR 2011

Firma KONSTRUKTOR uznając dokonania spółki Quadrum S.A. w zakresie sprzedaży i promocji produktów marki Lafarge Gips dwukrotnie nagrodziła naszą firmę przyznając Dyplomy Uznania w roku 2010 i 2011.

DYPLOM UZNANIA KONSTRUKTOR 2010

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ 2010

Wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza D&B Poland, uhonorowała spółkę Quadrum S.A. "Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej" na podstawie danych finansowych za rok 2010. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej ocenie stabilności.
 

LIDER RYNKU 2009

Quadrum S.A. w wyniku postępowania weryfikacyjnego w kategorii FIRMA otrzymała tytuł LIDERA RYNKU 2009 jako "Najlepsza w Polsce Firma w zakresie robót budowlanych i wykończeniowych związanych ze wznoszeniem budynków".
 

GAZELA BIZNESU 2009

Z przyjemnością zawiadamiamy, że QUADRUM S.A. otrzymała tytuł Gazeli Biznesu – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, których ranking redakcja „Pulsu Biznesu” opublikowała już po raz dziesiąty.
 

CETYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2008

Firma QUADRUM w lutym 2009 r. dołączyła do grona laureatów uzyskując od Kapituły Programu Certyfikat Solidnej Firmy 2008, tytułem "Terminowego regulowania wszelkich zobowiązań oraz poszanowania ekologii i praw konsumenta".