Kadrę Naszej firmy tworzą ludzie cechujący się olbrzymią determinacją w działaniu, wiedzą budowlaną , profesjonalizmem oraz wieloletnim doświadczeniem. Duże zaangażowanie w codzienną pracę, lojalność oraz związanie z firmą przyczyniło się do tego, iż to właśnie Pracownicy są największym kapitałem QUADRUM Sp. z o.o.

Poszukujemy ludzi z potencjałem, dla których praca jest pasją i wyzwaniem. Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie – wypełnij formularz aplikacyjny i daj nam szansę Ciebie odnaleźć.
Inwestujemy w młode talenty, umożliwiając studentom odbycie praktyk zawodowych, podczas których przyszli Inżynierowie branży budowlanej mają możliwość wykorzystania swojej wiedzy akademickiej w pracy na budowie oraz zapoznania się z elementami zarządzania projektem budowlanym w praktyce.

Zapraszamy do udziału w praktykach studentów uczelni technicznych, przede wszystkim takich kierunków jak budownictwo, inżynieria środowiska, architektura. Oferujemy odbycie bezpłatnych praktyk zarówno przy realizacji inwestycji budowlanych jak i w biurze w dziale ofertowania oraz przygotowania produkcji.