Początki naszej firmy datują się na rok 1987, wtedy to powstała firma PRODREM w Krakowie. Działalność budowlaną rozpoczęliśmy jako firma rodzinna, cechująca  się solidnością, precyzją, terminowością oraz fachowością. QUADRUM to firma z tradycjami, wyrosła na bazie doświadczeń i osiągnięć firmy PRODREM, konsekwentnie realizująca swoje cele. Upływ czasu oraz zachodzące zmiany na rynku gospodarczym pozwoliły naszej firmie na rozwój i dostosowanie się do nowych warunków. Przez lata istnienia staramy się nadążać za realiami rynku, zawsze wychodzić naprzeciw Klientom.
W kolejnych latach firma przechodziła przeobrażenia i transformacje, poszerzając obszar działania, jak i zakres działalności, aby wreszcie narodziła się nowa jakość, „ KSZTAŁT PERFEKCJI – QUADRUM ”. Od grudnia 2005 roku firma kontynuuje swoją działalność pod   nazwą    Quadrum Sp.z o.o. a od lutego 2009 roku zmienia formę prawną na Spółkę Akcyjną – funkcjonując jako Quadrum S.A. Bogaci w doświadczenie zdobyte podczas współpracy z najlepszymi partnerami zdołaliśmy poznać potrzeby wymagającego klienta. Obecnie przy udziale doświadczonej i zdeterminowanej w działaniu, doskonale przygotowanej kadry managersko-technicznej potrafimy spełniać potrzeby Klienta  w sferze estetyki, komfortu, solidności i trwałości.
Zdobyte na przestrzeni 30 lat doświadczenia, wprowadzanie nowych technologii stawia firmę wśród grona wiarygodnych i sprawdzonych partnerów w oczach wielu Inwestorów i Zleceniodawców.
 
 
1987
Powstaje firma PRODREM Sp. z o.o.
2005
Nowa jakość – „ KSZTAŁT PERFEKCJI "-  QUADRUM
2008
Nasza firma otrzymuje Certyfikat Solidnej Firmy
2009
Przekształcenie QUADRUM Sp. z o.o. w Spółkę Akcyjną
2009
Quadrum uzyskuje tytuł Lidera Rynku, jako najlepszej firmy w zakresie robót budowlanych i wykończeniowych w Polsce
2014
Firma Quadrum S.A. zostaje wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2014
2016
Nasza firma odbiera wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes „DIAMENTY FORBESA 2016”.